anasayfa
Baybars Altuntaþ Üyelik
Önce Kazan Sonra Harca

30 April 2013 my Scan TV's Plus Programme appearence at 6 p.m.                                         26 April 2013 my visit to Mayor of Tirana at 12 p.m.                                         26 April 2013 my conference on entrepreneurship at Tirana University at 2 p.m.                                         25 April 2013 my live apperance on Klan TV's Takdim Programme at 7 p.m.

Baybars Altuntaş tarafından 1992 yılında kurulan Deulcom International’ın temsilciliğini alarak bölgenizde eğitim sektörünün lideri olun. Minimum 400 metrekare için yapacağınız bir yatırımla Türkiye’nin ilk hosteslik, yer hostesliği, ticketing, IK, halkla ilişkiler kurslarını düzenleyen ve Boðaziçi Üniversitesi ile uzun yıllar yürüttüğü İngilizce dil eğitimi projesiyle Deulcom International girişimcileri ve yatırımcıları eğitim sektörüne davet ediyor.
Deulcom International’ın yan kolu olarak yine Baybars Altuntaş tarafından kurulan ve yaklaşık 100 metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren butik eğitim merkezleri. Siz de ‘Önce Kazan, Sonra Harca’ prensibiyle ve minimum yatırım bütçesiyle butik bir eğitim merkezi kurabilirsiniz. İşinizi; satışlarınızı gerçekleştirdikten sonra büyütür ve Deulcom International modülüne geçebilirsiniz..
Baybars Altuntaş’ın dünyaca meşhur Startup Compass / Girişimci Pusulası konferanslarında girişimcilik, inovasyon, pazarlama & satış, markalaşma, franchising, kurumsallaşma, liderlik ve melek yatırımcılık konularında katılımcılara müthiş ipuçları veriyor. Siz de en yakın konferansı hakkında bilgi edinin veya kurumsal konferans taleplerinizi kendisine iletmek için hemen mesaj gönderin!
Baybars Altuntaş’ın yazdığı ve satış rekorları kırarak 30. Baskısını yapan ‘ Otobüsten İndim BMW’ye Bindim’ kitabı, New York’ta dünyaca meşhur yayınevi Balboa Publications tarafından basıldı. Türkçe’den girişimcilik alanında İngilizce’ye çevrilen ilk best-seller kitap olan bu kitapta sıfırdan nasıl yaptığını ve sizin de nasıl yapabileceğinizi tüm detaylarıyla anlatıyor. Kitap hakkında dünya çapında kimler neler söylemiş,merak ediyorsanız hemen tıklayın!
En Zayıf Halka Tüm Videolar
Hayat Hikayesi & Dragons' Den
CNN International  Tüm Videolar
GEN Başkanı'nın görüşleri
anasayfa